انتخاب شهر

بازارسبز چگونه کار می کند - خرید گروهی بازارسبز

بازارسبز چگونه کار می کند

بازارسبز یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 40 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

 

1. دریافت سبزبن
جهت گرفتن اشتراک در بازارسبز در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات بازارسبز روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که بازارسبز خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت بازارسبز سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت بازارسبز آن را خریداری کنید.

 

2. به اشتراک گذاشتن بازارسبز
 سبزبن ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و  3 پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت بازارسبز در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

3. خوش گذراندن با بازارسبز
پس از خرید،رسید سبزبن خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت بازارسبز نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی سبزبن دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی بازارسبز لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید سبزبن به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.