انتخاب شهر

درباره ما - خرید گروهی بازارسبز

درباره بازارسبز

بازارسبز از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات و محصولات شرکت‌های تجاری تراز اول به‌صورت آنلاین آغاز کرده است.

بازارسبز درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و بکارگیری اهرم قدرت خرید گروهی روشی را در حوزه خرید رواج دهد که هم برای صاحبان کالاها و کسب‌و‌کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان و خریداران کالاهای مختلف جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک میزان سود ببرند.

فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، بازارسبز یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT، است. بازارسبز با تمرکز روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت بازارسبز قرار می‌گیرد و خریداران می‌توانند از تخفیف‌های 40 تا 90 درصدی استفاده کنند. بر این اساس شما برای استفاده و خرید یک بازارسبز  با شرایط قیمتی بسیار مناسب، خرید بازارسبز را به دوستان، آشنایان و اقوام خود هم توصیه می‌کنید. این همان قدرت خرید گروهی و فلسفه شکل‌گیری بازارسبز است.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا بروز مشکل  با ما تماس بگیرید  و یا در ساعات ادارای سوالات خود را به‌صورت آنلاین از اپراتورهای ما بپرسید مرکز پشتیبانی مشتریان بازارسبز با شماره -026در ساعات اداری پاسخگوی شماست.

توجه: بازارسبز با هیچ سایت تخفیف دیگر و یا با عنوان سایت دیگری فعالیت ندارد.