انتخاب شهر

سوالات متداول - خرید گروهی بازارسبز

وب‌سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا ۹۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد. شعار ما «ارزان‌تر لذت ببرید!».
ثبت‌نام در بازارسبز کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید. نام،‌ پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.
برای دریافت سبزبُن های روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و سبزبُن های روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید.
سبزبُن موردنظر پس از تاریخ اعلام‌شده منقرض خواهد شد؛ بنابراین پیش از آن تاریخ دکمه «گزینه اضافه کردن به سبد خرید» را کلیک بفرمایید و پس از طی مراحل خرید، کد تخفیف خود را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی و یا واریز به‌حساب، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.
اگر از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ شماره سفارش، 4رقم آخر شماره کارت و شماره تلفن همراه خود را به آدرس info@bazaresabz.ir ارسال بفرمایید و یا با پشتیبانی ما به شماره -026 تماس بگیرید. ما پس از بررسی، سبز بن خریداری‌شده شما را برایتان به آدرس ایمیل شما خواهیم فرستاد.
در بخش توضیحات بازارسبز جزییات سبزبُن آمده است که سبزبُن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل سبزبُن تخفیف شما نمی‌شوند.
در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌ پرداخت کرده و سبزبُن خود را دریافت کنید.
خیر! شما می‌توانید با توجه به مهلت استفاده هر تخفیف که در قسمت توضیحات نوشته شده است، بعد از تماس و هماهنگی، به مجموعه مورد نظر مراجعه بفرمایید.
وارد ایمیل خود شوید و پوشه های spam و junk و inbox خود را چک بفرمایید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین میشوند. اگر ایمیل را نیافتید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و گزینه سبز بن های من را کلیک بفرمایید.
چنانچه سبز بن های خرید خود را نیافتید مشکل خود را به پست الکترونیکی info@bazaresabz.ir ارسال کنید و یا با شماره -026 پشتیبانی سایت تماس بگیرید. توجه بفرمایید برای راهنمایی سریع تر جزییاتی شامل حساب و سفارش شما باید در ایمیل باشد. ما در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کرده و آن را رفع خواهیم کرد.
شما می‌توانید سبزبُن خود را پرینت گرفته و پس از هماهنگی تلفنی با مجموعه، به محل مربوط رفته و از سرویس خود استفاده کنید.
ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط سبزبُن نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.
هر کسی می‌تواند از سبزبُن خود یک‌بار استفاده کند؛ بنابراین این تعداد به مشخصات سبزبُن وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.
اگر به‌سرعت به آدرس info@bazaresabz.ir ایمیل بزنید،‌ ما مشکل شما را حل می‌کنیم. اگر هزینه مربوطه را پرداخت کرده‌اید و به ما خبر نداده‌اید،‌ سبزبُن خود را به دوستتان هدیه دهید تا از آن استفاده کند.
بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند
سبزبن را نمی‌توان در زمان‌های مختلفی نیز استفاده کرد. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌طور کامل، از درجه اعتبار ساقط است وامکان استفاده دوباره از آن وجود ندارد.
بله کم شده و پس از پرداخت برای شما کد سبزبُن ارسال خواهد شد. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.
ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.
بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ سبزبُن دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط بازارسبز را کامل خوانده و به زمان انقراض سبزبُن توجه کنید.
متأسفانه اگر سبزبُن به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ارائه و فروش نخواهد بود. هرروز آماده‌باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید. سبزبُن های امروز ما را دیده‌اید؟
شما میتوانید پایین صفحه هر تخفیف در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس info@bazaresabz.ir ارسال بفرمایید. نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید.
یعنی با هر کد سبزبُن یک نفرمی تواند از سرویس‌های ارائه‌شده استفاده نماید.
یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه کد سبزبُن برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر حداکثر از چند کد سبزبُن برای خود می‌تواند استفاده کند.
یعنی با هر کد سبزبُن تنها می‌توانید یک سفارش که مخصوص رستوران و کافی‌شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما است.
یعنی شما می‌توانید تا سقف سبزبُن خریداری‌شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف سبزبُن هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.
یعنی شما میتوانید با توجه به سقف سبزبُن تان از منوی رستوران خرید بفرمایید. بدیهی است اگر بیش از سقف سبزبُن تان سفارش داده اید. مابه التفاوت مبلغ را در رستوران پرداخت میفرمایید.